Kereső

Gyártó

D-LINK
TP-Link
Intel
Apple
Delock


Gyártó

TP-Link


Gyártó

D-LINK


Sebesség

10/100/1000 Mb/s
10/100 Mb/s
10 Gb/s


Port szám

1 db
2 db
0 db
24 dB


Garancia

24 hónap saját
36 hónap saját
Garancialeveles 1 év


Csatlakozó

PCI
PCI express
Thunderbolt
USB 2.0
Mini GBIC
RJ-45 LAN
USB 3.1 Gen1 (3.0)
Micro USB


Garancia

24 hónap saját
36 hónap saját


Kapcsolódási technológia

Wired


Áramkövetelmények

3.3V
3.3 V
AC 100/240 V ( 50/60 Hz )
7.5V, 1.5A
100 - 240 VAC, 50/60 Hz 0.3A


Tanúsítványok

FCC, CE
FCC B, UL, CE
FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
FCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC


Tárolási hőmérséklettartomány

-40 - 80 °C
-40 - 70 °C
-10 - 70 °C
-25 - 70 °C


Megfelel az ipari szabványokna

IEEE 802.3z
802.3z
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z


Adatátviteli protokoll

CSMA/CD, TCP/IP
Ethernet, Fast Ethernet
Gigabit Ethernet


Relatív üzemi páratartalom-tar

10 - 90 MHz
5 - 90 MHz
10 - 95 MHz


Üzemi hőmérséklettartomány (T-

0 - 70 °C
0 - 55 °C
0 - 50 °C
0 - 40 °C


Plug and Play

Y


Teljes kétoldalú

Y


Maximális adatátviteli sebessé

1280 Mbit/s
1000 Mbit/s
10000 Mbit/s
40000 Mbit/s
4000 Mbit/s


Csatlakozók

LC
RJ-45
Ethernet
RJ-45, SC
Ethernet/Fiber
Fiber


Tárolási relatív páratartalmi

5 - 90 MHz
5 - 95 MHz
35 - 90 MHz


Típus

Vezetékes


Sebesség

10/100 Mb/s


Portok

24 dB


Garancia

12 hónap saját


Garancia

36 hónap saját


Csatolófelület

USB


Drive Carrier




Advantages

Supports SAS, SATA and SCSI modes (interchangeable via jumper settings)
Utilizes motherboard's existing SAS / SATA / SCSI I/O host controllers.
Eliminates the need of a SAS / SATA / SCSI I/O chip on motherboard. Saves on cost of a regular RAID card.



System

• SS6014H-32 (SAS) • SS6014H-T (SATA) • SS6012P-8 (SCSI) • SS6013L-8 (SCSI) • SS6013P-8 (SCSI) • SS6013P-8+ (SCSI) • SS6014A-8 (SCSI) • SS6014H-8 (SCSI) • SS6014H-82 (SCSI) • SS6014H-X8 (SCSI) • SS601


Motherboard

• X6DHR-3G2 (SAS) • X6DHR-TG (SATA) • H8DAR-8 (SCSI) • P4DPR-8G2+ (SCSI) • X5DPR-8G2+ (SCSI) • X5DLR-8G2 (SCSI) • X5DLR-8G2+ (SCSI) • X6DAR-8G (SCSI) • X6DHR-8G (SCSI) • X6DHR-8G2 (SCSI) • X6DHR-8GS (


Management Software

Storage Management (ASM)
Flash Utility (AFU)
Configuration Utility (ACU)



Compatible Operating Systems

Microsoft Windows XP / 2000 / 2003
Linux SuSE 9.0 / 9.1 / 9.2, RedHat 3.0 / 4.0



Compatible Controllers

Adaptec SAS Host Controller (AIC-9410)
Marvell Hercules-2 SATA Host Controller (AIC-8130 or AIC-8140)
Adaptec Ultra320 SCSI Host Controller (AIC-7901 or AIC-7902)



All-in-One ZCR Presentation

[ Download ] (5.4 MB)


User's Guide

[ Download ] (2.77 MB)


Driver CD Download

[ FTP Site ]


Key RAID Features

RAID detection, buildup, delete, error detection
Disk initialization and verification
Hot-spare disk drive support for easy replacement
Hot-spare disk support with automatic rebuild



Bus Type

64-bit / 100MHz PCI-X


Cache Memory

64 MB onboard ECC DDR MEmory


RAID Levels

0, 1, 5, 10 and JBOD
50 (SAS Only)



Processor

Intel 400 MHz Verde I/O Processor


Dimensions

"3.2"" x 3.8"" (W x H)"


Szélesség

145.5 mm
68.1 mm


csatolófelület típus

PCIe v2.0 (5.0GT/s)
PCIe v2.0 (2.5GT/s)


Támogatott biztonsági algoritm

IPSEC/LinkSec


Link/Act LED

Y


Megfelel az ipari szabványokna

IEEE 802.3


Adatátviteli sebesség

10 Gbit/s


Portok száma

2


Built-in processor

Intel 82599
Intel 82576


Kompatibilis operációs rendsze

Windows Vista/ Server 2003/ Server 2008\nLinux RHEL/ SLES\nFreeBSD\nEFI/ UEFI
Windows Vista SP1/Unified Storage Solution 2003/ Server 2003 SP2+, Linux, FreeBSD 7.0, UEFI 1.1, VMware ESX 3.x


Plug and Play

Y


Teljes kétoldalú

Y


Tanúsítványok

FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, MIC


Tárolási hőmérséklettartomány

-40 - 70 °C


Üzemi hőmérséklettartomány (T-

0 - 55 °C


Kapcsolódási technológia

Wired


Maximális adatátviteli sebessé

10000 Mbit/s
1000 Mbit/s


Befogadó csatlakozó

PCI-E


Kábel típusa

MMF up to 300m
Category-5 up to 100m


LED-kijelzők

LINK / ACTIVITY


Támogatott adatátviteli sebess

10/100/1000


Támogatott hálózati protokollo

IEEE 1588 PTC


Bővítőhely típusa

x4 / x8 / x16


PCI-busz

2.0 (2.5 GT/s)


Áramfogyasztás

2.9 W


Ethernet/LAN csatlakozás

Y


Mélység

167.4 mm


Magasság

120 mm


Kábelezési technológia

Rj-45 Copper


Szélesség

55.3 mm
21.3 mm
145.5 mm
69.4 mm
440 mm
441 mm
65 mm
68.9 mm
68.58 mm


Áramfogyasztás

1.9 W
17.6 W
28.9 W
5.5 W
7.2 W
10 W
10.8 W
5 W
4.5 W


Magasság

120 mm
44 mm
55 mm


Mélység

119.2 mm
129.5 mm
167.4 mm
210 mm
250 mm
20 mm
135.4 mm
167.08 mm


Támogatott adatátviteli sebess

10/100/1000 Mbit/s
10/100/1000 Mbps
10/100/1000/10000 Mbps


Befogadó csatlakozó

PCI-E
PCI


Minimális rendszerkövetelménye

Windows 2000/XP/Vista/Server 2003/Server 2008, Linux, DOS


Igazgatási protokollok

SNMP • DMI 2.0
SNMP, DMI 2.0
PXE, SNMP, RMON


Hálózat jellemzők

Ethernet/Fast-Ethernet
Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet


Fiber Channel over Ethernet

N
Y


Intel Virtual Machine Device Q

N
Y


PCI-SIG* SR-IOV Capable

N
Y


On-chip QoS and Traffic Manage

N
Y


Intel Flexible Port Partitioni

N
Y


Intelligent Offloads

Y
N


iWARP/RDMA

N


Intel Ethernet Power Managemen

N
Y


LAN-vezérlő

Intel 82571GB
Intel X540
Intel 82599EN
Intel 82576
Intel I210
Intel 82599ES
Intel(R) X710


Kábel típusa

Category-5 up to 100m
RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m
SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m
RJ-45 Category-5, up to 100 m
UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber
MMF up to 300m


Belső

Y


LAN-ébresztési funkció

Y


LED-kijelzők

10 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps, Link
Power
PWR, LNK/ACT
Status
LAN
Y


Kompatibilis operációs rendsze

FreeBSD \nMicrosoft Windows 2000 \nMicrosoft Windows Server 2003 \nNovell NetWare \nSCO OpenServer \nSunSoft Solaris \nRed Hat Linux 5.x \nRed Hat Enterprise Linux AS 3
Microsoft Windows 2000, XP\nMicrosoft Windows NT 4.0\nMicrosoft Windows 98 SE, Me\nDisk Operating System (DOS) and Disk Operating System Optical Digital Image (DOSODI)\nLinux 2.2.5 or Later\nNovell Netware 4.2, 5.1, 6.0
Windows Server 2012 R2*, Windows Server 2012*, Windows 8*, Windows Server 2008 R2*, Windows 7*, Windows Server 2008* SP2, Windows Vista* SP2, Windows Server 2003 R2*, Windows Server 2003* SP2, Linux* Stable Kernel version 3.x, 2.6,x, Red Hat Enterprise Li
Windows Vista/ Server 2003/ Server 2008\nLinux RHEL/ SLES\nFreeBSD\nEFI/ UEFI
Windows* Vista/Server 2003\nLinux
Windows 2000/XP/Vista/Server 2003/Server 2008, Linux, DOS


Intel Data Direct I/O Technolo

N
Y


Macintosh kompatibilitás

N


Kompatibilitás

PC
server


Technikai jellemzők

WfM Baseline v2.0\nDMI 2.0 Support, Windows Management Instrumentation (WMI) & SNMP- manageable\nOffline Diagnostics\nIntel Boot Agent\nACPI Power Management\nWake on LAN


Belső memória

0.064 Mb
2 MB


Hőenergia

13.4 W
1 W


Low halogen options available

N
Y


Intel Virtualization Technolog

VT-c


PCI Card form factor

half-height (low-profile)
full-height (low-profile)


Mac operating systems supporte

N


Ethernet LAN adatátviteli sebe

100,1000,10000 Mbit/s
10, 100, 1000, 10000 Mbit/s
10, 100, 1000 Mbit/s
10,100,1000 Mbit/s
1000,10000 Mbit/s
10000 Mbit/s


Maximális működtetési távolság

100 m


Ethernet LAN (RJ-45) portok me

2
24
48
1
4


Ethernet/LAN csatlakozás

Y


Hálózati szabvány

IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3x
IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x
IEEE 802.1as,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
IEEE 802.3,IEEE 802.3u
IEEE 802.1as,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad


Windows operating systems supp

Y
Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Bus
Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic


Linux operating systems suppor

Y
RedHat EL Linux 6.0


Szolgáltatási minőség (QoS) tá

Y


Lapkakészlet

X540
Intel 82599EN
Intel 82571GB
Intel I350
X710-AM2


Támogatott biztonsági algoritm

IPSEC/LinkSec
802.1x


Link/Act LED

Y


Portok száma

2
4
16
28
52
24


Adatátviteli sebesség

10 Gbit/s


Built-in processor

Intel 82599


Csatlakozó(k)

RJ-45


Kábelezési technológia

10/100/1000Base-T(X)
1000BASE-T, 1000BASE-SX
10/100/1000BaseT(X)
RJ-45
Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX
Fiber SC
10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX


Biztonság

UL, cUL
cUL, LVD
CUL, CB


Ethernet-áramellátás (PoE) tám

N


Switch típusa

Unmanaged
Managed


Címtábla mérete

8000 bejegyzés(


Maximális adatátviteli sebessé

0.1 Gbit/s
1 Gbit/s


Méret (sz x mélys. X mag.)

324 x 231 x 44.5 mm
88 x 120 x 25 mm
89 x 119 x 25 mm
280 x 180 x 44 mm


Be- és kimeneti portok

16 NWay 10/100BASE-TX Fast Ethernet (RJ-45)
1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX, MDI-II/MDI-X
1 x RJ-45\n1 x SC
10BASE-T/ 100BASE-TX, 100BASE-FX
24-10/100Mbps RJ-45 Auto-sensing


Statikus portbiztonság

Y


Copper ethernet cabling techno

1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T


Webalapú kezelés

Y


Többszörös sugárzási támogatás

Y


MIB-támogatás

MIB II, Bridge MIB, SNMPv2 MIB, MIB Traps Convention, Interface Group MIB, Private MIB


Kapcsoló réteg

L2


Szétválási fa protokoll

Y


VLAN-ok száma

256
4096


Automata MDI/MDI-X

Y


IGMP szimatolás

Y


DHCP kliens

Y


Tárold és továbbítsd

Y


Gigabit Ethernet (réz) portok

2


SFP portok száma

2


Hőleadás

60.05 BTU/h
98.61 BTU/h


Beviteli feszültség

100 - 240 V


Bemeneti frekvencia

50/60 Hz


Kapcsolódási LED-ek

Y


Teljesítmény-kezelés

Telnet, Telnet Server, TFTP Client, SNMP v1/v2/v3, SNMP Trap


Meghajtóegység, pufferméret

0.5 MB


Meghibásodások közötti átlagos

419467 ó
289012 ó


Rakodható

N


Rekeszbe helyezés

Y


Hozzáférési vezérlő lista (ACL

Y


Viharkezelés sugárzása

Y


Link-aggregáció

Y


Súly

2600 g
3300 g
305 g
300 g
2800 g


Termék színe

Fekete
Zöld
fehér
Black,Green


Folyamvezérlési támogatás

Y


Porttükrözés

Y


10G support

N


Kapcsolási kapacitás

12.8 Gbit/s
17.6 Gbit/s


Elektromágneses kibocsátás

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick
FCC Class B CE Certification, VCCI Class B
FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A


Külső megjelenés

1U


Csomagtovábbítási sebesség

9.5 Mpps
3.1 Mpps
10BASE-T: 14, 880 pps, 100BASE-TX: 148, 810 pps


Supplemental SKU

N


Kapcsolási protokoll

Ethernet


Adatátviteli sebesség

100 Mbit/s


RoHS compliance

Y


WLAN-kapcsolat

N


Támogatott hálózati protokollo

TCP, UDP, IP


Kategóriák

Háztartás

Számtech

Fotó

Szórakoztató

Szerver

Mobil

Videó

Stúdió

Irodaszer

Biztonság



NET TP-LINK TF-3200 10/100 PCI Card

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

1 470 Ft
nettó: 1 157 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TF-3239DL 10/100 PCI Card

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

1 690 Ft
nettó: 1 331 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TG-3468 10/1000 PCI-E

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 0 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : PCI express *

3 080 Ft
nettó: 2 425 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

3 110 Ft
nettó: 2 449 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK UE200 USB2.0 Ethernet Adapter



3 310 Ft
nettó: 2 606 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-SLIB

Drive Carrier : *

3 430 Ft
nettó: 2 701 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-WLAN-NB159H



3 430 Ft
nettó: 2 701 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-WLAN-NB159H-EU



3 430 Ft
nettó: 2 701 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DGE-528T RÉZ GIGA 1000Mbps 32BIT PCI Vezetékes hálózati Adapter

Gyártó : D-LINK * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

3 680 Ft
nettó: 2 898 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK PCI-E Gigabit LAN adapter

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Csatlakozó : RJ-45 LAN *

4 280 Ft
nettó: 3 370 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ICY BOX IB-AC510 Micro USB 2.0 to Ethernet (10/100Mbps) adapter

Sebesség : 10/100 Mb/s * Port szám : 1 db * Csatlakozó : Micro USB *

5 170 Ft
nettó: 4 071 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK PCI-E Gigabit LAN Adapter (89156)

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Csatlakozó : PCI express *

5 560 Ft
nettó: 4 378 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK UE300 USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter



5 610 Ft
nettó: 4 417 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
I/O DELOCK USB 2.0 Ethernet adapter (61147)

Garancia : 36 hónap saját * Csatolófelület : USB *

5 870 Ft
nettó: 4 622 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK PSM-12V-38-B Power Supply Adapter



5 910 Ft
nettó: 4 654 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK PSM-12V-55-B Power Supply Adapter EU/UK



5 910 Ft
nettó: 4 654 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Linksys USB3GIG USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Csatlakozó : USB 3.1 Gen1 (3.0) *

6 430 Ft
nettó: 5 063 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC220L 1000M Media Converter

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 2 db * Garancia : 36 hónap saját *

7 920 Ft
nettó: 6 236 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-LPC80-TCI



8 330 Ft
nettó: 6 559 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-1ULPC80



8 330 Ft
nettó: 6 559 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK USB 3.0 -> Gigabit LAN Fehér (62417)

Gyártó : Delock * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : USB 3.1 Gen1 (3.0) * Termék színe : fehér *

8 350 Ft
nettó: 6 575 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module Media Converter

Kapcsolódási technológia : Wired * Áramkövetelmények : 3.3V * Tanúsítványok : FCC, CE * Tárolási hőmérséklettartomány : -40 - 80 °C * Megfelel az ipari szabványokna : IEEE 802.3z * Adatátviteli protokoll : CSMA/CD, TCP/IP *

8 460 Ft
nettó: 6 661 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module Media Converter

Gyártó : TP-Link * Garancia : 24 hónap saját *

8 510 Ft
nettó: 6 701 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-SM321B WDM modul Media Converter

Gyártó : TP-Link * Garancia : 24 hónap saját *

9 010 Ft
nettó: 7 094 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ROLINE USB 3.0 Gigabit Ethernet adapter



9 030 Ft
nettó: 7 110 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1016D 16x100Mbps Switch

Sebesség : 10/100 Mb/s * Belső memória : 2 MB * Biztonság : UL, cUL * Ethernet-áramellátás (PoE) tám : N * Switch típusa : Unmanaged * Címtábla mérete : 8000 bejegyzés( *

9 270 Ft
nettó: 7 299 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK USB 3.0 -> Gigabit LAN Adapter (62121)

Gyártó : Delock * Port szám : 1 db * Garancia : 36 hónap saját * Csatlakozó : USB 3.1 Gen1 (3.0) *

9 270 Ft
nettó: 7 299 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 2 db * Garancia : 24 hónap saját *

9 750 Ft
nettó: 7 677 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC100CM Multi SC Full HD Fiber converter

Gyártó : TP-Link * Garancia : 24 hónap saját *

9 820 Ft
nettó: 7 732 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit CT Desktop Adapter

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Tanúsítványok : FCC B, UL, CE * Szélesség : 55.3 mm * Áramfogyasztás : 1.9 W * Tárolási hőmérséklettartomány : -40 - 70 °C * Megfelel az ipari szabványokna : 802.3z *

9 890 Ft
nettó: 7 787 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET INTEL PWLA8391GTLBLK PRO/1000 GT LP OEM

Gyártó : Intel * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

9 940 Ft
nettó: 7 827 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET INTEL PWLA8391GTBLK PRO/1000 GT OEM

Gyártó : Intel * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját * Csatlakozó : PCI *

9 960 Ft
nettó: 7 843 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1016D/E 16x100Mbps Switch

Kapcsolódási technológia : Wired * Áramkövetelmények : AC 100/240 V ( 50/60 Hz ) * Belső memória : 2 MB * Biztonság : UL, cUL * Ethernet-áramellátás (PoE) tám : N * Switch típusa : Unmanaged *

10 020 Ft
nettó: 7 890 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK USB 2.0 -> Gigabit LAN Adapter Fekete (61969)

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Csatlakozó : USB 2.0 *

10 270 Ft
nettó: 8 087 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET DELOCK Express Card -> Gigabit LAN Adapter (66216)

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Csatlakozó : RJ-45 LAN *

10 360 Ft
nettó: 8 157 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit Pro/1000 CT Desktop Adapter PCI-E bulk

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Tanúsítványok : FCC B, UL, CE * Szélesség : 55.3 mm * Áramfogyasztás : 1.9 W * Tárolási hőmérséklettartomány : -40 - 70 °C * Megfelel az ipari szabványokna : 802.3z *

10 420 Ft
nettó: 8 205 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1024D 24x100 Switch

Gyártó : D-LINK * Típus : Vezetékes * Sebesség : 10/100 Mb/s * Portok : 24 dB * Garancia : 12 hónap saját *

12 040 Ft
nettó: 9 480 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
APPLE Thunderbolt Gigabit Ethernet Adapter

Gyártó : Apple * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : Garancialeveles 1 év * Csatlakozó : Thunderbolt *

12 050 Ft
nettó: 9 488 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL PWLA8391GTBLK PRO/1000 GT

Kapcsolódási technológia : Wired * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtual Machine Device Q : N * PCI-SIG* SR-IOV Capable : N * On-chip QoS and Traffic Manage : N * Intel Flexible Port Partitioni : N *

12 350 Ft
nettó: 9 724 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC112CS single-mode 100M Fiber Converter

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját *

12 410 Ft
nettó: 9 772 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC111CS single-mode 100M Fiber Converter

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját *

12 530 Ft
nettó: 9 866 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1024D/E 24x100 Switch

Sebesség : 10/100 Mb/s * Áramfogyasztás : 10 W * Portok száma : 24 * Maximális adatátviteli sebessé : 0.1 Gbit/s * Csomagtovábbítási sebesség : 10BASE-T: 14, 880 pps, 100BASE-TX: 148, 810 pps * Címtábla mérete : 8000 bejegyzés( *

12 970 Ft
nettó: 10 213 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DEM-311GT 1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez

Gyártó : D-LINK * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : 24 hónap saját * Csatlakozó : Mini GBIC *

13 020 Ft
nettó: 10 252 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-SM321A WDM modul Media Converter

Gyártó : TP-Link * Garancia : 24 hónap saját *

13 740 Ft
nettó: 10 819 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
APPLE USB Ethernet Adapter

Gyártó : Apple * Sebesség : 10/100 Mb/s * Port szám : 1 db * Garancia : Garancialeveles 1 év * Csatlakozó : USB 2.0 *

13 870 Ft
nettó: 10 921 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver

Gyártó : TP-Link * Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 2 db * Garancia : 36 hónap saját *

15 310 Ft
nettó: 12 055 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK MC210CS Gigabit Fiber Converter

Gyártó : TP-Link * Garancia : 36 hónap saját *

15 310 Ft
nettó: 12 055 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-LPIPMI

Drive Carrier : *

19 850 Ft
nettó: 15 630 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-300SC Fast Ethernet Konverter

Sebesség : 10/100 Mb/s * Csatlakozó : RJ-45 LAN *

23 170 Ft
nettó: 18 244 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter I210-T1 Bulk



24 560 Ft
nettó: 19 339 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DEM-310GT 1 portos Mini GBIC SFP to 1000BaseLX

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s *

24 750 Ft
nettó: 19 488 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-WPAN-Q58



25 620 Ft
nettó: 20 173 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-WPAN-Q58-EU



25 620 Ft
nettó: 20 173 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter I210-T1

Kapcsolódási technológia : Wired * Low halogen options available : N * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtual Machine Device Q : N * PCI-SIG* SR-IOV Capable : N * On-chip QoS and Traffic Manage : N *

26 650 Ft
nettó: 20 984 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-LPIPMI-LANG

Drive Carrier : *

27 130 Ft
nettó: 21 362 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-300SC/E Fast Ethernet Konverter

Sebesség : 10/100 Mb/s * Áramkövetelmények : 7.5V, 1.5A * Tanúsítványok : FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B * Áramfogyasztás : 7.2 W * Méret (sz x mélys. X mag.) : 89 x 119 x 25 mm * Tárolási hőmérséklettartomány : -25 - 70 °C *

28 640 Ft
nettó: 22 551 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-3GMODEM



29 060 Ft
nettó: 22 882 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP 361T PCIe Dual Port Gigabit NIC (C3N37AA)

Kapcsolódási technológia : Wired * Linux operating systems suppor : Y * Windows operating systems supp : Y * Hálózati szabvány : IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u * Kábelezési technológia : 10/100/1000BaseT(X) * Ethernet/LAN csatlakozás : Y *

32 870 Ft
nettó: 25 882 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SUPERMICRO Peripheral AOC-3GMODEM-CDMA



38 850 Ft
nettó: 30 591 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1210-28 24x100Mbps Smart Switch + 2 combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Statikus portbiztonság : Y * Copper ethernet cabling techno : 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T * Webalapú kezelés : Y * Többszörös sugárzási támogatás : Y * Szolgáltatási minőség (QoS) tá : Y * MIB-támogatás : MIB II, Bridge MIB, SNMPv2 MIB, MIB Traps Convention, Interface Group MIB, Private MIB *

39 250 Ft
nettó: 30 906 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Delock 86442 1000Base-SX SC MM 850nm kompakt média konverter 550m



40 440 Ft
nettó: 31 843 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
DELL PCI-e Broadcom NetXtreme 5720 Dual Port Gigabit Ethernet NIC PCIe x4 with TOE

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s * Port szám : 2 db * Csatlakozó : PCI express *

45 310 Ft
nettó: 35 677 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter I350-T2V2 Bulk



51 430 Ft
nettó: 40 496 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit ET Dual Port Server Adapter Bulk



52 290 Ft
nettó: 41 173 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-515SC/E Fast Ethernet Konverter

Kapcsolódási technológia : Wired * Kábelezési technológia : Fiber SC * Be- és kimeneti portok : 10BASE-T/ 100BASE-TX, 100BASE-FX *

52 900 Ft
nettó: 41 654 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-700SC/E Gigabit Ethernet átalakító

Kapcsolódási technológia : Wired * Maximális adatátviteli sebessé : 1000 Mbit/s * Kábelezési technológia : Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX * LED-kijelzők : Status * Be- és kimeneti portok : 1 x RJ-45\n1 x SC * Adatátviteli protokoll : Gigabit Ethernet *

55 890 Ft
nettó: 44 008 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

Kapcsolódási technológia : Wired * Igazgatási protokollok : SNMP, DMI 2.0 * Lapkakészlet : Intel 82571GB * Maximális működtetési távolság : 100 m * Hálózat jellemzők : Ethernet/Fast-Ethernet * Ethernet LAN adatátviteli sebe : 10, 100, 1000 Mbit/s *

57 490 Ft
nettó: 45 268 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-700SC Gigabit Ethernet átalakító

Csatlakozók : RJ-45, SC * Áramfogyasztás : 5.5 W * Méret (sz x mélys. X mag.) : 88 x 120 x 25 mm * Tárolási hőmérséklettartomány : -25 - 70 °C * Megfelel az ipari szabványokna : IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z * Adatátviteli protokoll : Gigabit Ethernet *

57 950 Ft
nettó: 45 630 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit ET Dual Port Server Adapter

Szélesség : 68.1 mm * LED-kijelzők : LINK / ACTIVITY * Kompatibilis operációs rendsze : Windows Vista SP1/Unified Storage Solution 2003/ Server 2003 SP2+, Linux, FreeBSD 7.0, UEFI 1.1, VMware ESX 3.x * Támogatott adatátviteli sebess : 10/100/1000 * Built-in processor : Intel 82576 * Támogatott hálózati protokollo : IEEE 1588 PTC *

64 320 Ft
nettó: 50 646 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-SGP-I4



68 060 Ft
nettó: 53 591 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

Kapcsolódási technológia : Wired * Igazgatási protokollok : SNMP • DMI 2.0 * Hálózat jellemzők : Ethernet/Fast-Ethernet * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtual Machine Device Q : N * PCI-SIG* SR-IOV Capable : N *

68 410 Ft
nettó: 53 866 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DES-1210-52 48x100Mbps Smart Switch + 2 combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Hőleadás : 98.61 BTU/h * Többszörös sugárzási támogatás : Y * Szolgáltatási minőség (QoS) tá : Y * MIB-támogatás : MIB II, Bridge MIB, SNMPv2 MIB, MIB Traps Convention, Interface Group MIB, Private MIB * Kapcsoló réteg : L2 * Szétválási fa protokoll : Y *

71 280 Ft
nettó: 56 126 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

Sebesség : 10 Gb/s * Port szám : 2 db * Csatlakozó : RJ-45 LAN *

77 840 Ft
nettó: 61 291 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-SOZCR1

Drive Carrier : * Advantages : Supports SAS, SATA and SCSI modes (interchangeable via jumper settings)
Utilizes motherboard's existing SAS / SATA / SCSI I/O host controllers.
Eliminates the need of a SAS / SATA / SCSI I/O chip on motherboard. Saves on cost of a regular RAID card. * System : • SS6014H-32 (SAS) • SS6014H-T (SATA) • SS6012P-8 (SCSI) • SS6013L-8 (SCSI) • SS6013P-8 (SCSI) • SS6013P-8+ (SCSI) • SS6014A-8 (SCSI) • SS6014H-8 (SCSI) • SS6014H-82 (SCSI) • SS6014H-X8 (SCSI) • SS601 * Motherboard : • X6DHR-3G2 (SAS) • X6DHR-TG (SATA) • H8DAR-8 (SCSI) • P4DPR-8G2+ (SCSI) • X5DPR-8G2+ (SCSI) • X5DLR-8G2 (SCSI) • X5DLR-8G2+ (SCSI) • X6DAR-8G (SCSI) • X6DHR-8G (SCSI) • X6DHR-8G2 (SCSI) • X6DHR-8GS ( * Management Software : Storage Management (ASM)
Flash Utility (AFU)
Configuration Utility (ACU) * Compatible Operating Systems : Microsoft Windows XP / 2000 / 2003
Linux SuSE 9.0 / 9.1 / 9.2, RedHat 3.0 / 4.0 *

102 290 Ft
nettó: 80 543 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - Bővítő kártya - AOC-2020SA

Drive Carrier : *

102 290 Ft
nettó: 80 543 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-2020SAH1

Drive Carrier : *

102 290 Ft
nettó: 80 543 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-2025SA

Drive Carrier : *

102 290 Ft
nettó: 80 543 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter X520-DA2 Bulk



108 160 Ft
nettó: 85 165 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 Bulk

Kapcsolódási technológia : Wired * On-chip QoS and Traffic Manage : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y * Intel Virtual Machine Device Q : Y * Ethernet LAN adatátviteli sebe : 1000,10000 Mbit/s * Szolgáltatási minőség (QoS) tá : Y *

115 090 Ft
nettó: 90 622 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2

Kapcsolódási technológia : Wired * Tárolási relatív páratartalmi : 35 - 90 MHz * Igazgatási protokollok : PXE, SNMP, RMON * Lapkakészlet : X710-AM2 * Ethernet LAN adatátviteli sebe : 10000 Mbit/s * Low halogen options available : Y *

118 920 Ft
nettó: 93 638 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DMC-810SC/E 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter

Kábelezési technológia : RJ-45 * Be- és kimeneti portok : 1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX, MDI-II/MDI-X *

120 040 Ft
nettó: 94 520 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter X520-DA2

Kapcsolódási technológia : Wired * Támogatott biztonsági algoritm : IPSEC/LinkSec * Lapkakészlet : Intel 82599EN * Link/Act LED : Y * Fiber Channel over Ethernet : Y * Intel Virtualization Technolog : VT-c *

120 430 Ft
nettó: 94 827 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HAL SUPERMICRO - AOC-STG-12T



121 900 Ft
nettó: 95 984 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 Bulk

Kapcsolódási technológia : Wired * Webalapú kezelés : Y * Maximális működtetési távolság : 100 m * Ethernet LAN adatátviteli sebe : 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s * RoHS compliance : Y * Fiber Channel over Ethernet : Y *

123 390 Ft
nettó: 97 157 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter I350-T4V2 Bulk

Kapcsolódási technológia : Wired * Szélesség : 68.9 mm * Támogatott hálózati protokollo : TCP, UDP, IP * Tárolási relatív páratartalmi : 35 - 90 MHz * Lapkakészlet : Intel I350 * Maximális működtetési távolság : 100 m *

127 280 Ft
nettó: 100 220 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 Oem

Kapcsolódási technológia : Wired * Intel Virtualization Technolog : VT-c * Intel Virtual Machine Device Q : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y * On-chip QoS and Traffic Manage : Y * Intel Flexible Port Partitioni : Y *

132 600 Ft
nettó: 104 409 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1

Kapcsolódási technológia : Wired * Low halogen options available : N * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtualization Technolog : VT-c * Intel Virtual Machine Device Q : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y *

137 690 Ft
nettó: 108 417 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter X550T2



142 860 Ft
nettó: 112 488 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit ET2 Quad Port Server Adapter Bulk



150 650 Ft
nettó: 118 622 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter X520-SR1 Bulk



152 290 Ft
nettó: 119 913 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL PRO/1000 PT Quad Port Low Profile Server Adapter Bulk

Kapcsolódási technológia : Wired * Befogadó csatlakozó : PCI-E * Maximális adatátviteli sebessé : 4000 Mbit/s * Ethernet/LAN csatlakozás : Y * Portok száma : 4 *

154 420 Ft
nettó: 121 591 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Gigabit ET2 Quad Port Server Adapter

Kapcsolódási technológia : Wired * Kábel típusa : Category-5 up to 100m * Csatlakozó(k) : RJ-45 * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtual Machine Device Q : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y *

161 860 Ft
nettó: 127 449 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2 Bulk

Kapcsolódási technológia : Wired * On-chip QoS and Traffic Manage : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y * Intel Virtual Machine Device Q : Y * Szolgáltatási minőség (QoS) tá : Y * Maximális adatátviteli sebessé : 40000 Mbit/s *

170 910 Ft
nettó: 134 575 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULK LAN Adapters - NICs (PCI, PC Card, USB, ...)

Kapcsolódási technológia : Wired * Kábel típusa : MMF up to 300m * Link/Act LED : Y * Fiber Channel over Ethernet : Y * Intel Virtual Machine Device Q : Y * PCI-SIG* SR-IOV Capable : Y *

171 470 Ft
nettó: 135 016 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Server Adapter X520-SR2

Szélesség : 145.5 mm * csatolófelület típus : PCIe v2.0 (5.0GT/s) * Támogatott biztonsági algoritm : IPSEC/LinkSec * Link/Act LED : Y * Megfelel az ipari szabványokna : IEEE 802.3 * Adatátviteli sebesség : 10 Gbit/s *

182 240 Ft
nettó: 143 496 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 Bulk

Sebesség : 10 Gb/s * Port szám : 2 db * Csatlakozó : RJ-45 LAN *

185 470 Ft
nettó: 146 039 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

Kapcsolódási technológia : Wired * Hőenergia : 13.4 W * Low halogen options available : N * Fiber Channel over Ethernet : N * Intel Virtualization Technolog : VT-c * Intel Virtual Machine Device Q : Y *

206 740 Ft
nettó: 162 787 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Lenovo Szerver hálózati adapter, Intel X550-T2 Dual Port 10GBaseT



236 570 Ft
nettó: 186 276 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Kosár

Az Ön kosara még üres!